Halı Yıkama

Sincik Halı Yıkama 16 Oca

Halı Yıkama

Sincik Halı Yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimizin Halılarım nasıl yıkanıyor? Sorusuna karşılık profesyonel makinelerle aşama aşama yaptığımız hizmetlerimiz:

1. AŞAMA (TOZ ALMA)
Halılarınız yıkama işlemine girmeden önce içerisindeki toz ve maytların temizlenmesi için toz alma makinesinden geçirilir. Bu işlem hijyeni arttırmakla beraber halı tüylerinin parlamasını da sağlar.

2. AŞAMA (HALI YIKAMA)
Halının cinsi, rengi, iplik yapısı, kalınlığı ve kirlilik durumuna göre makine ayarları yapılarak halılar yıkanır.
Durulamalı gelberi sistemi ile halı üzerindeki fazla deterjan sıyrılarak halıdan atılır.
Halı altı yıkama fırçası ile halıların altı da yıkanarak halı yıkama işlemi bitirilir.

3. AŞAMA (HALI SIKMA)
Halı sıkma makinesi, içerisine rulo şeklinde konulan Halıyı yüksek devirle döndürerek %95’e kadar kurutur.

4. AŞAMA (KURUTMA)
Yıkanıp suyu sıkılan halılar askılıklara yerleştirilir ve kurutma alanına getirilerek tamamen kuruması beklenir.

5. AŞAMA (SON KONTROL, HAV ALMA VE PAKETLEME)
Teslimat öncesi halı üzerindeki kıl, tüy, halı havı gibi cisimler silindir fırça sayesinde vakumlanır. Yıkama esnasında yatmış olan tüyler taranarak kabartılır ve halı üzerinde leke kalmamışsa lokal olarak müdahale edildikten sonra parfümlenerek paketlenir.

7 Comments

  1. Arkadaşlar gercekten tavsiye ediyorum. Kendi evim ve babamların evindeki tüm halıları yıkamaya verdim cok temiz yıkanıp titizlikle posetlenmisti ayrıca söylenildigi gün ve saatte teslim edildi hizmetiniz İcin tesekkür ederim.

  2. Hakikaten beklemiyordum bu kadarını. Halılar ter temiz olmuş elinize emeginize saglik Sincik için hayırlı olmasını diliyorum kaliteli ve hızlı hizmet gerçekten. ..👍

  3. Dedikleri gibi var hakikaten çok beğendim bende bundan sonra halı yıkatacağım zaman bahçede orda burda zaman kaybı yapana kadar halıları verdim dedikleri zamanda yıkıyor ve paketleyip teslim ediyorlar. Bundan sonra her zaman Sincik halı yıkama firmasına halılarımı yıkatacağım.

    Sizlere de iyi çalışmalar diliyorum. iyi ki varsınız sincik halı yıkama firması

  4. Daha önce yaşadığım bir acı tecrübeden dolayı halı yıkatmaktan korkan biri olarak ilgili personel ve temiz çalışmanızdan dolayı sizlere teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Bundan sonra abonenizim tekrar teşekkürler…

  5. Çok memnun kaldım çok güzel yıkamışlar çok kısa süre de geri getiriyorlar. Şiddetle tavsiye ediyorum

  6. Sincik halı yıkama firmasinda halılarımızı yıkattık. Çok güzelve özenleve titizlikle yıkadılar. Ayrıca bize dedikleri saatten erkenden halımızı teslim ettiler. Emeklerine sağlık. Güvenle halıları yıkatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir