Perde ve Stor Perde Yıkama

sincik-perde-yikama 11 Oca

Perde ve Stor Perde Yıkama

Sincik Halı Yıkamada Perde ve Stor Perde Yıkama hizmetimiz…
Her türlü perdelerinizi profesyonel kadromuzla ve profesyonel makinelerimizle profesyonel temizleme kimyasalları ve profesyonel leke ilaçları ile temizliyoruz. Profesyonel temizleme işlemi sonrasında perde ütüsü konusunda profesyonel ütücü ustalarımız tarafından perdeleriniz itina ile ütülenmektedir.

Ütü işlemi biten perdeleriniz itina ve özenle katlanarak servise hazır hale gelir. Tüm temizleme ve ütü işlemleri biten perdeler profesyonel perde montaj ekibimiz tarafından özenle tekrar yerine montajı yapılır. Sincik Perde temizleme olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir.
Sincik Halı Yıkamada Ücretsiz servis hizmeti ile perdelerinizi yerlerinden sökerek en kaliteli ve hızlı bir şekilde firmamızda temizleme işlemini yapıyoruz.

Belirli aralıklarla perdeleri yıkamak gerekir. Evlerinizdeki mevcut makinalarla bir çok perdeyi yıkamak perdelerin bozulmasına deforme olmasına neden olmaktadır. Çamaşır makinelerinde yıkanan perdeler özelliğini kaybederek, ütülenmesi problem olacaktır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için Sincik Halı Yıkama ve perde yıkama firmamız hizmet vermektedir.

Evlerimizin vazgeçilmezi Perdeler nasıl yıkanır?
Perde yıkama hangi aşamalardan geçer ?

Öncelikle perdelerin kirlilik durumuna bakılarak gerekirse ilk önce özel hazırlanan temizleme ilaçları ile hazırlanan suya perdeler ıslanır. Uzun süre boyunca yıkanmayan perdeler doğal olarak kirleri de zor çıkacaktır.
Yumuşatma işleminden sonra profesyonel perde ilaçları ile makinada yıkanır. Bu işlem sırasında da gerekirse ön yıkama işlemi de yapılabilir.
Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus perdenin cinsi, kaç derecede yıkanacağı ve ne kadar süre yıkanacağıdır. Bu programları makineye girdikten sonra otomatik makinalarda yıkama işlemi yapılır.
Daha sonra yine perdenin özelliğine göre kurutma makinesinde veya gerekiyorsa özel kurutma odalarında sıcak havalandırma ile perdeler asılarak kurutulur.

Kuruma işlemi biten perdeler, perdenin kumaş kaltesine ve dokuma kalitesine göre ütü işlemine alınır. Pres ütüde veya paskara ütülerde perde ütüleme konusunda tecrübeli ve uzman ustalarımız tarafından özenle ütülenir. Ütü işlemi biten perdeler, özenle hassas bir şekilde katlanarak veya perdenin cinsine göre askıya asılarak ambalajlanarak servise hazır hale gelir. Temizleme işlemi biten perdeler profesyonel perde montaj ekibimiz tarafından yerlerine montajı yapılır.
Sincik Halı Yıkama firmasını arayın hizmet ayağınıza gelsin.

 

 

Perde ve Stor Perde Yıkama

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir