Yerinde Koltuk Yıkama

Sincik Yerinde Koltuk Yıkama 15 Oca

Yerinde Koltuk Yıkama

Sincikte Yerinde Koltuk Yıkama …..
Sincik halı yıkama firması olarak koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Profesyonel koltuk yıkama hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Profesyonel makinelerle son derece kaliteli ve hızlı bir şekilde koltuk yıkama ekibi olarak işimize devam ediyoruz. Firmamız ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet vermekte olup sizin için en garantili hizmeti sunmaktadır. Sincik koltuk yıkama olarak size ücretsiz servis imkânı da sağlamaktayız.

Sincik’te verdiğimiz hizmet ile koltuk, kanepe, yatak ya da tüm sandalyeleriniz en iyi şekilde yıkanmaktadır. Firmamızda temel amacımız sağlıklı, güvenli ve kaliteli bir şekilde size koltuk yıkama hizmetini sunmaktır. Sincik koltuk yıkama hizmetlerimiz sayesinde koltuklarınızın tertemiz bir görünüme sahip olacağından şüpheniz bulunmasın.

UZMAN BİR EKİP
Sincik Koltuk Yıkama

Uzman ekibimiz tarafından siz müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sizlere daha kaliteli ve hijyenik hizmet vermek için yıllardır bu işte çalışmış ve bilgi birikime sahip olan ekibimiz bulunmaktadır. Sincik Halı yıkama firması olarak ekibimize çok güveniyoruz, amacımız uzman ekibimiz sayesinde size son derece kaliteli ve hızlı hizmet vermektir. Sizin tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurarak sipariş vermenizdir.
Ücretsiz servisimiz ile ekibimiz evinize kadar gelecektir.

Siz müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı bizim için oldukça önemlidir. Bundan dolayı tedbirlerimizi daima alıyoruz. Koltuk yıkama işlemi oldukça zahmetli ve oldukça dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Bu yüzden Uzman ekiplerimizin önerilerini dikkate almanızı önemle rica ediyoruz.

KOLTUK YIKAMA İŞLEMLERİ NELERDİR?
Yerinde yıkamada birtakım aşamalar bulunmaktadır, bunlar:

1. AŞAMA
İlk olarak adresinize firmamız tarafından görevlendirilen profesyonel ekip arkadaşlarımız koltuk yapınızı inceler ve buna göre de uygun ekipmanı ve deterjanı ayarlar.
2. AŞAMA
Solüsyon uygulaması gerçekleştirilir. Solüsyon uygulaması kapsamında koltuk kumaşında bekletilen solüsyon kirleri yumuşatarak kabarmasını daha kolay bir şekilde çıkmasını sağlar.
3. AŞAMA
Koltuklarınız yıkama işlemlerine hazır hale gelecektir. Hazırlanmış olan koltuklar su akıtan bir makine yardımı ile iyi bir şekilde yıkanacaktır.
Sincik Koltuk yıkama işlemlerinde yıkama aşaması bittikten sonra vakumlama işlemleri başlar ve vakumlama işleminde özellikle su lekeleri yok edilir.
Firmamızda gerçekleştirdiğimiz tüm yıkama işlemleri en kaliteli şekilde gerçekleşmektedir bu işlemler yapılırken sizler için en iyi ekipmanları seçiyoruz. Koltuk yıkama işleri ciddiyet ve özen isteyen işlerdir bu işlemlerde hijyenin ve derinlemesine temizliğin sağlanması da oldukça önemli olmaktadır. Koltuk yıkama hizmeti almanız sizlerin sağlığı için oldukça önemlidir elle yapılan temizleme işlemleri sizlere gereken hijyeni sağlamaz fakat makineler yardımı ile derinlemesine yapılan temizlik hem sağlığınız açısından hem de uzun süren temizlik olanağı ile daha avantajlı olmaktadır.

SİNCİK HALI YIKAMA firması olarak “bize güvenebilirsiniz, işimize dört elle sarılıyoruz..”

 

 

Yerinde Koltuk Yıkama

3 Comments

  1. Koltuk ve cekyatları yikattirdik ter temiz oldu elinize emeğinize sağlık. Önceden deterjanlar bezlerle silip yikamaya çalışıyordum ve bir günümü alıyordu neredeyse. Ama artık boyle bir sıkıntım olmayacak çünkü arkadaşlar eve geldi hemen hemen 1 saat içerisinde yıkayıp kurumaya bıraktılar çok da temiz ve hijyenik oldu. Çok ama çok teşekkür ediyorum

  2. Temiz ve özenli çalışmanızdan çok memnun kaldım. 1 saat içerisinde yıkadılar. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir